KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9995155
nr 999 5155
Blandteknik
signerad, "Ovida vista Amarna", bladets mått: 66x50
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:47:07
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)